Soutěže


2017

16.9. Všechlapy Benešovská liga muži ženy
2.9. Střezimíř Benešovská liga muži ženy
26.8. Zdislavice Benešovská liga muži ženy
5.8. Načeradec Benešovská liga muži ženy
29.7. Malovice Benešovská liga muži ženy
15.7. Jankov Benešovská liga muži ženy
1.7. Daměnice Benešovská liga muži ženy
25.6. Louňouvice Benešovská liga muži ženy
24.6. Křivsoudov Benešovská liga muži ženy


2016

24.9. Všechlapy Benešovská liga muži ženy
27.8. Zdislavice Benešovská liga ženy
13.8. Jankov Benešovská liga muži ženy
6.8. Načeradec Benešovská liga muži ženy
30.7. Malovice Benešovská liga muži ženy
16.7. Nalžovice Benešovská liga muži ženy
9.7. Chářovice Benešovská liga muži ženy
3.7. Louňouvice Benešovská liga muži ženy
2.7. Daměnice Benešovská liga muži ženy
25.6. Křivsoudov Benešovská liga muži ženy


2015

25.10. O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I. Lenina muži ženy
12.9. Divišov Memoriál muži ženy
5.9. Všechlapy Benešovská liga muži ženy
22.8. Zdislavice Benešovská liga muži ženy
15.8. Jankov Benešovská liga muži ženy
15.8. Střezimíř Benešovská liga muži ženy
9.8. Louňovice Benešovská liga muži ženy
8.8. Načeradec Benešovská liga muži ženy
25.7. Malovice Benešovská liga muži ženy
5.7. Chářovice Benešovská liga muži ženy
4.7. Daměnice Benešovská liga muži ženy
20.6. Křivsoudov Benešovská liga muži ženy
16.5. Hvězdonice Okrsková soutěž muži ženy


2014

6.12.Český Rudolec Mikulášská soutěž muži
20.9.Divišov Memoriál muži ženy
13.9.O pohár města Telče muži
13.9.Všechlapy Benešovská liga muži ženy
6.9.Bystřice Benešovská liga muži ženy
23.8.Křivsoudov Benešovská liga muži ženy
23.8.Zdislavice Benešovská liga muži ženy
9.8.Načeradec Benešovská liga muži ženy
2.8.Malovice Benešovská liga muži ženy
12.7.Chářovice Benešovská liga muži ženy
5.7.Daměnice Benešovská liga muži ženy
28.-.29.6.České Budějovice MČR muži
14.-.15.6.Nymburk krajská soutěž muži
7.6.Jankov Benešovská liga muži ženy
7.6.Bukovany Benešovská liga muži ženy
31.5.-1.6.Vlašim Okresní soutěž muži ženy
24.5.Všechlapy Okrsková soutěž muži ženy


2013

26.10. O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I. Lenina muži
12.10. Chlumčany muži
28.9. Všechlapy Benešovská liga muži ženy
21.9. Divišov memoriál muži ženy
14.9. Telč muži
7.9. Bystřice Benešovská liga muži ženy
24.8. Zdislavice Benešovská liga muži ženy
10.8. Načeradec Benešovská liga muži ženy
3.8. Malovice Benešovská liga muži ženy
13.7. Chářovice Benešovská liga muži ženy
6.7. Daměnice Benešovská liga muži ženy
22.6. Jankov Benešovská liga muži ženy
16.6. Rakovník krajská soutěž ženy
2.6. Vlašim okresní soutěž ženy
1.6. Vlašim okresní soutěž muži
18.5. Třeběšice okrsková soutěž muži ženy

Copyright © Your Website 2017